Web Yazılım Geliştirme

Web yazılım geliştirmeye yönelik modern yaklaşımlardan yararlanarak, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için ön uç, arka uç ve mimariyi bir araya getiriyoruz.

İLetişim
banner-image

Web Yazılım Geliştirme

İşletmeniz ve kullanıcılarınız için çalışan uygulamalar geliştiriyoruz. İster karmaşık bir kurumsal platform ve veri depolama, ister yanıt veren bir web uygulaması veya bir pazarlama sitesi olsun, web çözümlerimiz sorunsuz çalışır ve tüm platformlardaki kullanıcılara tutarlı bir deneyim sunar.

Başarılı bir web geliştirme stratejisi, yalnızca işletmenizin teknoloji ayak izinin bugün nasıl göründüğüne değil, aynı zamanda gelecekte nasıl görünmesini istediğinize de bakar. Çözüm mimarlarımız ve web geliştirme ekiplerimiz, işinizin nasıl gelişmesini beklediğinizi tam olarak belirlemek için MentorMate ile olan etkileşiminizin başlarında sizinle birlikte çalışır. Ardından, stratejik olarak bir yol haritası belirleriz ve iş hedeflerinize ulaşmada teknolojinin oynadığı rolü belirleriz.

Kapsamlı en iyi test uygulamalarında uzman olan kalite güvence analistlerimiz, yazılım kalitesi sorunlarını belirlemek, düzeltmek ve önlemek için ekibinizle birlikte çalışır. Kendi manuel test, uyumluluk testi, performans testi, otomasyon mühendisliği ve sürekli entegrasyon karışımımızı kullanıyoruz. Ayrıca, KG değerlendirmeleri gerçekleştirerek ve kalite güvence sürecinde gerekli iyileştirmeleri planlayarak bağımsız bir yazılım kalite değerlendirmesi sunuyoruz. Kalite Güvencesi sayfamızda KG uygulamamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Web çözümünüzün arka ucu, perde arkasında olan her şeydir. Görünür olmasa da, yazılım bulmacasının tartışmasız en kritik parçası. Düzgün geliştirilmezse, tüm sistem düzgün çalışmayacaktır. Tüm modern arka uç teknolojilerinde ve dillerinde son derece yetenekli olan ekibimiz, tam olarak amaçlandığı gibi çalışan yenilikçi web çözümleri geliştirir. Ve bazı durumlarda, daha iyi! Geliştirme sırasında bir sorunla karşılaşırsak veya çözümünüzü geliştirmek için bir fikrimiz olursa çekinmeyiz. Sorunu çözmenin mümkün olan en iyi yolunu size bildireceğiz.

Back-End, sahne arkasında olan her şeyse, Front-End sahnede olan şeydir. Başarılı birFron-End, kullanıcılar ürününüzü görüntülediğinde ve ürünle etkileşim kurduğunda sorunsuz bir deneyim yaratmak için düşünceli tasarım ile kusursuz işlevselliği dengeler.Fron-End geliştirme ekibimiz bunu tam olarak nasıl sunacağını biliyor. Tüm modernFron-End araçları ve platformlarının en iyi uygulamalarında bilgili olarak, kullanıcılarınıza birinci sınıf birFron-End deneyimi sunmak için akıllıca ve verimli bir şekilde çalışıyoruz.

Çalışma Sürecimiz

 • Planlama ve yazılım mimarisinin oluşturulması
 • Back-End Geliştirme
 • UI/UX Tasarım ve tasarım onayı
 • Front-End Geliştirme
 • Siber güvenlik ve kullanıcı testi.
 • Yayınlama, teknik destek ve kullanım eğitimi
overview
Software

Tüm hizmetler ile yazılım geliştirme

 • Back-End İle güçlü bir yazılım motoru
 • UI/UX ile kullanıcı deneyiminizi yükseltin
 • Kendi serverlarımızda güvenle kullanın
 • Her aşamada bizden destek alın
Takım

İşinizi kolayca yönetin

 • İşinize uygun çözümler üretelim
 • Tüm sistemi kolayca yönetin
 • Ekibiniz için ölçeklendirilmiş yetkilendirme
 • Tek bir yerden analiz edin
overview
Frequently Ask & Question

Dedicated to help anything people’s needs

How many team members can I invite?

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type.

Image

Latest Newss

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Feb 15, 2022

The Most Popular New top Business Apps

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Read More
Feb 16, 2022

The Best Marketing top use Management Tools

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Read More
Feb 17, 2022

3 WooCommerce Plugins to Boost Sales

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Read More
Feb 18, 2022

Top 21 Must-Read Blogs For Creative Agencies

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Read More

Şimdi Bizimle İletişime Geç